Novinky

Trénink paměti pro veřejnost

Trénink paměti pro veřejnost

Středa 15.11.2017

Srdečně vás zveme na Trénink paměti pro veřejnost, který se uskuteční v Centru sociálních služeb Emausy ve dnech 20. a 23. listopadu, vždy od 14 hod. Věříte, že se dá jít nakupovat i bez seznamu? Chcete se naučit techniky, které Vám pomohou? Jak trénovat paměť hravou a zábavnou formou a zdokonalovat se nejen v nákupech bez lístku Vám vysvětlí Hedvika Štolcpartová, certifikovaná trenérka ČSTPMJ. Přijďte si vyzkoušet jak portrétovat paměť, aby Vám sloužila i ve vyšším věku. Vstup volný.

Více info »

Seminář s Andreou Tajanovskou na téma Proměny stáří a gerontooblek

Seminář s Andreou Tajanovskou na téma Proměny stáří a gerontooblek

Úterý 7.11.2017

Zveme vás do Centra sociálních služeb Emausy na seminář s Andreou Tajanovskou na téma Proměny stáří a gerontooblek. Kdy: 14. listopadu 2017 Kde: Centrum sociálních služeb Emausy, Lázeňská 2438/77, Dobrá Voda u Českých Budějovic. Tento seminář je určen laikům i odborníkům. Srdečně zveme rodiny našich klientů i širokou veřejnost. Vstup volný.

Více info »

Pozvánka na odpoledne s Andreou Tajanovskou a Kufrem plným vzpomínek

Pozvánka na odpoledne s Andreou Tajanovskou a Kufrem plným vzpomínek

Úterý 7.11.2017

Zveme vás do Centra sociálních služeb Emausy na odpoledne s Andreou Tajanovskou a Kufrem plným vzpomínek. Kdy: 13. listopadu 2017 Kde: Centrum sociálních služeb Emausy, Lázeňská 2438/77, Dobrá Voda u Českých Budějovic. Od 15 do 16 hodin proběhne prezentace pro klienty a rodiny našich uživatelů a od 16 do 17 hod. informace pro pečující a odbornou veřejnost.

Více info »

Zveme Vás do říjnové Kavárny Emausy

Zveme Vás do říjnové Kavárny Emausy

Středa 11.10.2017

Srdečně vás zveme do Kavárny Emausy ve čtvrtek 26. října od 14 do 15,30 hodin. Hostem bude profesor Gabiel Švejda, rektor Filmové akademie Miroslava Ondříčka v Písku. Přijďte si povídat především o filmech (ale nejen o nich). A určitě dojde i na promítání. Těšíme se na setkání s vámi.

Více info »

Budějovické Seniors défilé

Budějovické Seniors défilé

Sobota 30.9.2017

Po úspěchu netradiční módní přehlídky v loňském roce jsme se rozhodli uspořádat druhý ročník. Budějovické Seniors défilé proběhne v úterý 3 října 2017. Svůj sen si tentokrát splní dvanáct modelek ve zralém věku. Défilé je zároveň i malou oslavou klubových setkávání, v říjnu je to již setkání čtyřicáté. Hostem letošního jubilejního večera bude Olga Knoblochová - Lady Dermacol. A čekají na Vás i další malá překvapení Srdečně zveme.

Více info »

Záříjové Ledax NOVINY jsou tady

Záříjové Ledax NOVINY jsou tady

Pátek 15.9.2017

Tématem nejnovějšího čísla Ledax NOVIN je "Pomáhat může každý". Přinášíme exkluzivní rozhovor s hraběnkou Mathildou Nostitzovou, která již více než 20 let pomáhá nevidomým. Pozornost si zaslouží článek o Vile Marii, nově otevřeném centru sociálních služeb ve Vysokém Mýtě, které je určeno zejména pro seniory. V Centru sociálních služeb Emausy probíhá jedinečný mezigenerační dialog. Podzimní volnočasové aktivity také nabraly tempo. A pro milovníky dechovky je určitě zajímavý rozhovor s Martinem Hlaváčkem, moderátorem Písniček pro radost. Přejeme pěkné čtení a krásné babí léto.

Více info »

Podzim již klepe na dveře

Podzim již klepe na dveře

Pondělí 11.9.2017

Léto je krásné, jen neradi se s ním loučíme. Vše jednou končí, ale něco nového začíná. Blíží se podzim. V našich klimatických podmínkách se na podzim sklízí úroda ze zahrad, listí na stromech se zbarvuje, dny se krátí, ochlazuje se a více prší. Nemusíme být smutní. Přichází čas na jinou činnost: vracíme se ke svým knihám, více sledujeme televizi, navštěvujeme divadlo. Ale nezapomínejme na krásné podzimní procházky. Můžete navštívit jubilejní výstavu malířky Emmy Srncové k jejím 75. narozeninám v Českém Krumlově v Klášteře klarisek, která potrvá do 30. září.Blíží se vydání podzimního čísla vašich oblíbených Ledax NOVIN.

Více info »

Nejšťastnější den?

Nejšťastnější den?

Středa 28.6.2017

Víte, co jste dělali 23. června 2017? Podle britského profesora matematiky Cliffa Arnalla to byl nejšťastnější den letošního roku. Alespoň to tvrdí "rovnice pro výpočet nejšťastnějšího dne," kterou pan profesor sestavil.

Více info »

Stárnout spolu - téma nejnovějších Ledax NOVIN

Stárnout spolu - téma nejnovějších Ledax NOVIN

Středa 14.6.2017

Nejnovější číslo Ledax NOVIN je skutečně mimořádné. Ve speciální příloze vám představujeme Terénní služby Ledax. Přinášíme nejen rozhovor s ředitelkou terénních sociálních služeb Ledax Pavlou Popkovou, ale se všemi vedoucími středisek Pečovatelské služby Ledax. Volnočasovky zkrátka frčí, Vysokomýtští jsou také velmi akční. Přejeme pěkné čtení a krásné léto.

Více info »

Kontaktní údaje

Ledax / Terénní sociální a zdravotní služby
Riegrova 51
České Budějovice

Telefon: 800 221 022
E-mail: info@ledax.cz

FacebookInstagram

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun