Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Novinky

Vyšly zářijové Ledax NOVINY

Vyšly zářijové Ledax NOVINY

Úterý 4.9.2018

Tématem 36. čísla je "Nejsme bezbranní". A abychom vám trochu pomohli, oslovili jsme Mgr. Jana Lipavského, který radí seniorům v bezplatné právní poradně Senior Pointu ve Vile Marii ve Vysokém Mýtě. Dozvíte se také, že Ledax začal provozovat od 1. 7. 2018 pobytovou službu pro seniory v Ostravě. A aby toho nebylo málo, tak začátkem září Ledax otevřel v Českých Budějovicích v Otakarově ulici 23 nové Informační a poradenské centrum. Pěkné babí léto a hezké počtení. A třeba napište, co byste si chtěli v příštím čísle Ledax NOVIN přečíst.

Více info »

Vyšly červnové Ledax NOVINY

Vyšly červnové Ledax NOVINY

Středa 20.6.2018

"Věk je jen číslo" je tématem červnových Ledax NOVIN. Najdete v nich, mimo jiné, i rozhovor s novinářkou Hankou Hosnedlovou, informace o našich aktivitách v terénu i pobytových zařízeních a velkou křížovku o ceny.

Více info »

Dotazník

Dotazník

Pondělí 7.5.2018

Obracíme se na Vás s prosbou o vyplnění dotazníku týkajícího se Vašich názorů, postřehů či zkušeností se službami pro seniory. Jeho vyplněním výrazně pomůžete procesu komunitního plánování sociálních služeb ve městě České Budějovice.

Více info »

Veselé Velikonoce

Veselé Velikonoce

Čtvrtek 29.3.2018

Krásné prožití velikonočních svátků všem svým uživatelům, partnerům a příznivcům přeje Ledax o.p.s.

Více info »

Březnové Ledax NOVINY

Březnové Ledax NOVINY

Pondělí 19.3.2018

Inspirujte se březnový číslem Ledax NOVIN: téma: "Nebojte se žít po svém" - aneb jak praví Ledax: "Stárněte podle svého". Rozhovor s PhDr. Jaromírem Schelem je skutečně příjemný a inspirativní. O nové službě - domácí ošetřovatelské péči - s Evou Janurovou. Křížovka, sudoku, přejeme pěkné jarní počtení.

Více info »

Energetická společnost E.ON pomohla LEDAXu

Energetická společnost E.ON pomohla LEDAXu

Pátek 26.1.2018

Dnes vracíme po 2 měsících energetické společnosti E.ON elektromobil Smart ed. Reportáž o "našem malém pomocníkovi" najdete v příštím čísle Ledax NOVIN 34, které vyjde v březnu letošního roku. Na fotografii vedoucí Domácí ošetřovatelské a hospicové péče Bc. Eva Janurová.

Více info »

Vyšly poslední vánoční Ledax NOVINY

Vyšly poslední vánoční Ledax NOVINY

Čtvrtek 21.12.2017

Poslední číslo našeho čtvrtletníku je na světě, tentokrát na téma "Myslete na sebe". Jak a proč by člověk měl myslet v první řadě na sebe, a že to není o sobectví a egoismu. A co na Vás čeká dál? Rozhovor s Renatou Štolbovou a její krásný obrázek, který nám věnovala pro PF 2018, informace o našich aktivitách nebo křížovky o pěkné ceny.

Více info »

Energetická společnost E.ON pomáhá LEDAXu

Energetická společnost E.ON pomáhá LEDAXu

Pátek 1.12.2017

Energetická společnost E.ON zapůjčila Ledaxu elektromobil Smart ed pro Domácí ošetřovatelskou a hospicovou péči. Díky této službě mohou nemocní zůstat v domácím prostředí, to posiluje rodinné vazby a velmi pozitivně působí na jejich psychický stav. Péči zajišťuje Ledax 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Děkujeme.

Více info »

Dotazník pro veřejnost - služby pro seniory

Dotazník pro veřejnost - služby pro seniory

Čtvrtek 23.11.2017

Obracíme se na Vás s prosbou o vyplnění dotazníku týkajícího se Vašich názorů, postřehů či zkušeností se službami pro seniory. Jeho vyplněním výrazně pomůžete procesu komunitního plánování sociálních služeb ve městě České Budějovice. Dotazník je zcela anonymní a data z něj získaná budou využita pouze pro účely procesu komunitního plánování sociálních služeb. Při vyplňování označte vybranou odpověď křížkem, nebo dle pokynu uveďte odpověď vlastními slovy. Děkujeme, že se i Vy zapojíte do procesu plánování sociálních služeb. Váš názor nás skutečně zajímá.

Více info »

Trénink paměti pro veřejnost

Trénink paměti pro veřejnost

Středa 15.11.2017

Srdečně vás zveme na Trénink paměti pro veřejnost, který se uskuteční v Centru sociálních služeb Emausy ve dnech 20. a 23. listopadu, vždy od 14 hod. Věříte, že se dá jít nakupovat i bez seznamu? Chcete se naučit techniky, které Vám pomohou? Jak trénovat paměť hravou a zábavnou formou a zdokonalovat se nejen v nákupech bez lístku Vám vysvětlí Hedvika Štolcpartová, certifikovaná trenérka ČSTPMJ. Přijďte si vyzkoušet jak portrétovat paměť, aby Vám sloužila i ve vyšším věku. Vstup volný.

Více info »

Kontaktní údaje

Ledax / Terénní sociální a zdravotní služby
Riegrova 51
České Budějovice

Telefon: 800 221 022
E-mail: info@ledax.cz

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun