Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
1000x1000-1498650393-fotoface-055

Nejšťastnější den?

Středa 28.6.2017

Víte, co jste dělali 23. června 2017? Podle britského profesora matematiky Cliffa Arnalla to byl nejšťastnější den letošního roku. Alespoň to tvrdí "rovnice pro výpočet nejšťastnějšího dne," kterou pan profesor sestavil.

 Pozitivní veličiny jako aktivity pod širým nebem, propojení s přírodou, společenské akce, pozitivní vzpomínky z dětství, stoupající teplota v ovzduší a těšení na prázdniny, nabývají nejvyšších hodnot právě předposlední pátek v červnu. Tím z něj dělají nejšťastnější den celého roku. Obvykle toto datum připadá na pátek, který je v kalendáři nejblíže letnímu slunovratu.

 

Už si vzpomínáte, co jste dělali minulý pátek? Že nebyl nejšťastnější? Léto teprve začalo, tak budete mít svůj nejšťastnější den někdy jindy. Možná bude stačit, když bude každý den šťastný.  A když nebudete mít zrovna svůj šťastný den, tak si přečtěte Ledax Noviny, vyluštěte křížovku nebo nám prostě napište.

Přejeme vám krásné léto, pohodu, radosti s rodinou a přáteli.

Kontaktní údaje

Ledax / Terénní sociální a zdravotní služby
Riegrova 51
České Budějovice

Telefon: 800 221 022
E-mail: info@ledax.cz

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun