CEZ_EPP_vyzva_480x300

POMÁHEJ POHYBEM

Úterý 17.3.2020

Pomozte nám, prosím, sehnat peníze na nákup přenosného ultrazvuku pro Domácí hospic Ledax. Díky mobilní aplikaci EPP - Pomáhej pohybem - je to snadné. Děkujeme.

Aplikace zaznamenává pohyb uživatele (např. chůze, běh, jízda na kole, ale třeba i interiérové aktivity typu běh na běžícím pásu) a kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti také generuje body. Tyto body můžete kdykoli věnovat některému z aktuálně nabízených projektů. Pokud uživatelé aplikace svým pohybem nashromáždí za daný čas určitý počet bodů, Nadace ČEZ projekt podpoří konkrétní dopředu stanovenou částkou. Aktuální a již úspěšně podpořené projekty včetně cílových částek a stavu bodů lze sledovat na www.pomahejpohybem.cz nebo na www.nadacecez.cz.

Nainstalování a spuštění aplikace je jednoduché, na stránkách www.pomahejpohybem.cz je krátké video, jak aplikaci používat. Najdete zde veškeré potřebné informace, stejně jako na: www.facebook.com/EPPpomahejpohybem/Mobilní aplikace EPP – Pomáhej pohybem je nástroj, který uživateli umožní vlastním aktivním pohybem určovat, které projekty a v jaké výši má Nadace ČEZ finančně podpořit. ... Používání aplikace je buď anonymní, nebo s registrací prostřednictvím e-mailu či účtu na Facebooku.dnešním dnem byl v aplikaci EPP od Skupiny ČEZ - Pomáhej pohybem zaktivován náš projekt zaměřený na nákup přenosného ultrazvuku pro Domácí hospic Ledax. Mobilní aplikace EPP – Pomáhej pohybem je nástroj, díky kterému má uživatel aplikace možnost vlastním aktivním pohybem určovat, které projekty a v jaké výši má Nadace ČEZ finančně podpořit. Byli bychom rádi, kdybyste si vybrali projekt Domácího hospicu Ledax J (http://www.pomahejpohybem.cz/#projects).

 

 

 

 

Kontaktní údaje

Ledax / Terénní sociální a zdravotní služby
Riegrova 51
České Budějovice

Telefon: 800 221 022
E-mail: info@ledax.cz

FacebookInstagram

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun