O nás

O nás

Ledax vám nabízí sociální i zdravotní služby, které se navzájem doplňují a společně tak poskytují komplexní a odbornou péči v domácím prostředí prostřednictvím pečovatelské služby, osobní asistence, domácí zdravotní péčedomácího hospicu a zajišťujeme také pronájem zdravotnických pomůcek.

 

Proč právě Ledax?

  • Jsme registrovaný poskytovatel sociálních služeb s pověřením Jihočeského kraje.
  • Jsme zkušený poskytovatel sociálních a zdravotních služeb, péči o seniory zajišťujeme již od roku 2007.
  • Poskytujeme komplexní služby, takže umožníme vám nebo vašim blízkým zůstat v domácím prostředí co nejdéle.
  • Pokud zajišťujete péči v domácím prostředí sami, nabízíme vám k pronájmu některé ze zdravotnických pomůcek či zaučení pečujících osob např. v podávání inzulínu.

 

O společnosti

Ledax vznikl v roce 2003 a během svého fungování si vybudoval pozici profesionálního poskytovatele sociálních služeb, důvěryhodného zaměstnavatele a spolehlivého partnera pro spolupráci.

Ledax, který nyní působí zejména v Jihočeském a Pardubickém kraji, patří s více než 2000 uživateli mezi největší poskytovatele sociálních služeb v České republice. Skupina DfK Group, jejíž je Ledax součástí, poskytuje stabilní zázemí a doplňuje škálu poskytovaných služeb zejména o odborné poradenství Jihočeské rozvojové o.p.s. Ledax pečuje nejen o seniory, ale také o dlouhodobě nemocné nebo zdravotně postižené, a to buď v domácnosti uživatele, v pobytovém zařízení nebo volnočasových klubech, které sám provozuje. Nabízí široké spektrum služeb tak, aby maximálně vyhověl různým požadavkům svých uživatelů ve všech etapách života. Spolupracuje s kraji, obcemi a ostatními institucemi a svými mnohaletými zkušenostmi pomáhá pečovat o obyvatele, provozovat pobytová zařízení, řešit otázky spojené s převzetím a zavedením terénní služby a poskytuje konzultace v oblasti poskytování sociálních služeb.

Ledax je registrovaným poskytovatelem sociálních služeb. Touto registrací se poskytovatel služeb zavazuje k dodržování povinností stanovených zákonem o sociálních službách (zákon č. 108/2006 Sb.). Tyto povinnosti zahrnují např. maximální výši úhrad za poskytnuté sociální služby, požadavky na vzdělání personálu a obecně kladou důraz na dodržování vysokých standardů kvality.

Ledax patří mezi spoluorganizátory odborných konferencí (konference Sociální služby v ČR a v Evropě a konference Komunitní služby nejen pro seniory a OZP spolu s Asociací poskytovatelů sociálních služeb České republiky, konference Senior Living), věnuje se vydavatelské a publikační činnosti a mj. i spolupráci s akademickou sférou.

Výroční zprávy

 

Kontaktní údaje

Ledax / Terénní sociální a zdravotní služby
Riegrova 51
České Budějovice

Telefon: 800 221 022
E-mail: info@ledax.cz

FacebookInstagram

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun